Зустрічайте Ланч бокси

У сучасному суспільстві все рухається швидко. Швидкісний спосіб життя в столиці і старанних містах супроводжується зростаючою потребою у швидких і легко готуються блюдах, оскільки час стає все більш цінним ресурсом. Їжа на будинок і попередньо приготована їжа – це природні рішення для людей, які живуть в сучасному мінливому світі.

Щоб врахувати сучасну динаміку і зберегти звичність харчування споживачів, рекомендується мати в ресторанах і їдальнях запаси готових до вживання харчових контейнерів і ланч боксів для мікрохвильової печі на будь-які залишки, які клієнти просять забрати додому. Пропозиція контейнерів для залишків вашого ресторану може здатися не дуже важливим, але навіть найпростіші речі можуть залишити велике враження на клієнтів.

Так само не варто забувати про ресторанах з швидкою доставкою їжі додому. Наші ланч бокси мають щільну основу, що в сукупності із захисною кришкою убезпечать вміст від зовнішніх чинників, а багатосекційні види не дадуть перемішатися декільком страв.

У ТОВ «Андрекс» ми уважно стежимо за постійно мінливими тенденціями світу. Ми пропонуємо різноманітну лінійку товарів для упаковки харчових продуктів, призначених для мікрохвильової печі, які повинні бути функціональними і привабливими, щоб ваша їжа завжди виглядала якнайкраще. Ми з радістю допоможе вам вибрати правильний тип пакувального товару для вашого закладу, забезпечуючи задоволеність клієнтів, їдять вони в вашому ресторані або у себе вдома.